№ 74 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Ябълково на Валери Василев Иванов, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 73 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Шишковци на Илияна Спирова Петрова, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 72 / 18.09.2019

ОТНОСНО : : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Пиперков Чифлик на Бойко Йорданов Парлапански, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 71 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Лозно на Радка Веселинова Чорбаджийска, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 70 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Копиловци на Васил Иванов Младенов, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 69 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Коняво на Илиян Динков Желев, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 68 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Жиленци на Румен Иванов Сираков, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 67 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Жабокрът на Десислава Йорданова Стоянова, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 66 / 18.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Горна Гращица на Кирил Бориславов Кирилов, предложен от ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 65 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ” за участие в изборите за кмет на община Кюстендил

№ 64 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ” за участие в изборите за кмет на кметство в община Кюстендил

№ 63 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ” за участие в изборите за общински съветници в община Кюстендил

№ 62 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „АТАКА” за участие в изборите за общински съветници в община Кюстендил

№ 61 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „АТАКА” за участие в изборите за кмет на община Кюстендил

№ 60 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „АТАКА” за участие в изборите за кмет на кметство в община Кюстендил

№ 59 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МЕСТНА КОАЛИЦИЯ Глас народен/ ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен за участие в изборите за кмет на кметство в община Кюстендил

№ 58 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МЕСТНА КОАЛИЦИЯ Глас народен/ ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен за участие в изборите за общински съветници в община Кюстендил

№ 57 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МЕСТНА КОАЛИЦИЯ Глас народен/ ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен за участие в изборите за кмет на община Кюстендил

№ 56 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „Възраждане” за участие в изборите за кмет на кметство в община Кюстендил

№ 55 / 16.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „Възраждане” за участие в изборите за кмет на община Кюстендил

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 234 / 20.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№304/18.11.2019 г. в 16:50 часа от председателя на Общински съвет – Кюстендил – Михаела Ясенова Крумова, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се второ заседание на Общински съвет – Кюстендил на 18.11.2019 г. са положили клетва - 5 общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) , като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), а именно: Радослав Димитров Джонев, ЕГН **** под № 22 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Бойко Костадинов Соколовски, ЕГН **** под № 28 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • № 233 / 08.11.2019

    относно: Постъпили заявления от Георги Емилов Бакалски, Адела Руменова Димитрова и Димитрина Георгиева Христова за прекратяване на правомощията им като общински съветници в Общински съвет – Кюстендил, избрани с кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.

  • № 232 / 07.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№297/07.11.2019 г. в 14:12 часа от председателстващ първото заседание на Общински съвет – Кюстендил – Невенка Асенова Панчева, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се първо заседание на Общински съвет – Кюстендил на 07.11.2019 г. са положили клетва 29 общински съветници от избраните 37 общински съветници, като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) - Бойко Недялков Недялков, ЕГН ****, под № 8 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Ясен Георгиев Ангелов, ЕГН **** под № 9 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Борислава Христова Иванова, ЕГН **** под № 13 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Валери Томов Янев, ЕГН **** под № 14 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Юлияна Димитрова Божилова, ЕГН **** под № 15 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Ангел Борисов Ангелов, ЕГН ****, под № 18 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ).

всички решения