№ 34 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ” за участие в изборите за общински съветници в община Кюстендил

№ 33 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „ВОЛЯ” за участие в изборите за общински съветници в община Кюстендил

№ 32 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „ВОЛЯ” за участие в изборите за кмет на община Кюстендил

№ 31 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „ВОЛЯ” за участие в изборите за кмет на кметство в община Кюстендил

№ 30 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат за кмет на кметство с. Копиловци

№ 29 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ” за участие в изборите за кмет на кметство в община Кюстендил

№ 28 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ” за участие в изборите за общински съветници в община Кюстендил

№ 27 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ” за участие в изборите за кмет на община Кюстендил

№ 26 / 13.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат за кмет на Община Кюстендил

№ 25 / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ” за участие в изборите за кметове на кметства в община Кюстендил

№ 24 / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КП „Ние, Гражданите” за участие в изборите за кмет на община Кюстендил

№ 23 / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за кметове на кметства в община Кюстендил

№ 22 / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници в община Кюстендил

№ 21 / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат за кмет на кметство с. Богослов

№ 20 / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат за кмет на кметство с. Соволяно

№ 19 / 11.09.2019

ОТНОСНО : Относно регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат за кмет на кметство с. Николичевци

№ 18 / 11.09.2019

ОТНОСНО : Определяне съставите на СИК на територията на община Кюстендил и разпределение на местата на ръководствата на СИК в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година, съобразно броя на избирателите в съответните избирателни секции

№ 17 / 11.09.2019

ОТНОСНО : Приемане на представената от Кмета на Община Кюстендил заповед относно определяне на местата за обявяване на избирателните списъци

№ 16 / 10.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат за общински съветник в община Кюстендил

№ 15 / 10.09.2019

ОТНОСНО : Приемане на график за дежурства на членовете на ОИК – Кюстендил

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 234 / 20.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№304/18.11.2019 г. в 16:50 часа от председателя на Общински съвет – Кюстендил – Михаела Ясенова Крумова, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се второ заседание на Общински съвет – Кюстендил на 18.11.2019 г. са положили клетва - 5 общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) , като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), а именно: Радослав Димитров Джонев, ЕГН **** под № 22 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Бойко Костадинов Соколовски, ЕГН **** под № 28 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • № 233 / 08.11.2019

    относно: Постъпили заявления от Георги Емилов Бакалски, Адела Руменова Димитрова и Димитрина Георгиева Христова за прекратяване на правомощията им като общински съветници в Общински съвет – Кюстендил, избрани с кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.

  • № 232 / 07.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№297/07.11.2019 г. в 14:12 часа от председателстващ първото заседание на Общински съвет – Кюстендил – Невенка Асенова Панчева, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се първо заседание на Общински съвет – Кюстендил на 07.11.2019 г. са положили клетва 29 общински съветници от избраните 37 общински съветници, като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) - Бойко Недялков Недялков, ЕГН ****, под № 8 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Ясен Георгиев Ангелов, ЕГН **** под № 9 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Борислава Христова Иванова, ЕГН **** под № 13 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Валери Томов Янев, ЕГН **** под № 14 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Юлияна Димитрова Божилова, ЕГН **** под № 15 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Ангел Борисов Ангелов, ЕГН ****, под № 18 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ).

всички решения