№ 114 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на община Кюстендил на Ива Петрова Накова, предложен от ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 113 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Ябълково на Кирил Боянов Велинов, предложен от ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 112 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници, предложена от ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ” при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година

№ 111 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници, предложена от КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ” при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година

№ 110 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници, предложена от МК ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНАТА при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година

№ 109 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на Община Кюстендил, предложен от МК ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНАТА при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година

№ 108 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници, предложена от КП „Ние, Гражданите” при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година

№ 107 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с.Слокощица на Венера Георгиева Илиева, предложен от ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 106 / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници, предложена от ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година

№ 105 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Ябълково на Бисер Бориславов Златков, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 104 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Слокощица на Румен Асенов Калфин, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 103 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Раждавица на Лилия Кирилова Ламбева, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 102 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Пиперков чифлик на Стефан Тодоров Котев, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 101 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Лозно на Пламен Иванов Матуски, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 100 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Копиловци на Анелия Здравкова Атанасова-Георгиева, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 99 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Коняво на Даниела Любенова Божилова, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 98 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Жиленци на Камен Василев Златков, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 97 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Жабокрът на Ясен Евтимов Стипцарски, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 96 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Драговищица на София Богданова Плачкова, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 95 / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидат за кмет на кметство с. Горна Гращица на Румен Богомилов Чучков, предложен от Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ), ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/, при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

Календар

Решения

  • № 234 / 20.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№304/18.11.2019 г. в 16:50 часа от председателя на Общински съвет – Кюстендил – Михаела Ясенова Крумова, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се второ заседание на Общински съвет – Кюстендил на 18.11.2019 г. са положили клетва - 5 общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) , като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), а именно: Радослав Димитров Джонев, ЕГН **** под № 22 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Бойко Костадинов Соколовски, ЕГН **** под № 28 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • № 233 / 08.11.2019

    относно: Постъпили заявления от Георги Емилов Бакалски, Адела Руменова Димитрова и Димитрина Георгиева Христова за прекратяване на правомощията им като общински съветници в Общински съвет – Кюстендил, избрани с кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.

  • № 232 / 07.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№297/07.11.2019 г. в 14:12 часа от председателстващ първото заседание на Общински съвет – Кюстендил – Невенка Асенова Панчева, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се първо заседание на Общински съвет – Кюстендил на 07.11.2019 г. са положили клетва 29 общински съветници от избраните 37 общински съветници, като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) - Бойко Недялков Недялков, ЕГН ****, под № 8 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Ясен Георгиев Ангелов, ЕГН **** под № 9 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Борислава Христова Иванова, ЕГН **** под № 13 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Валери Томов Янев, ЕГН **** под № 14 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Юлияна Димитрова Божилова, ЕГН **** под № 15 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Ангел Борисов Ангелов, ЕГН ****, под № 18 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ).

всички решения