№ 174 / 25.10.2019

ОТНОСНО : Регистриране на застъпници на КП „БСП за БЪЛГАРИЯ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 173 / 25.10.2019

ОТНОСНО : Промяна в съставите на членовете от КП „БСП за България”, ПП ДПС, ПП ГЕРБ и ПП Воля в избирателни секции на територията на община Кюстендил при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 172 / 25.10.2019

ОТНОСНО : Регистриране на застъпници на Инициативен комитет за издигане на независим кандидат за общински съветник Слави Петров Кашкин за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 171 / 25.10.2019

ОТНОСНО : Регистриране на застъпници на ПП АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 170 / 25.10.2019

ОТНОСНО : Регистриране на застъпник на Местна коалиция Глас народен /ПП МИР, Християндемократическа партия на България, ПП Глас народен/за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 169 / 24.10.2019

ОТНОСНО : Закриване на избирателни секции на територията на община Кюстендил

№ 168 / 24.10.2019

ОТНОСНО : Сключване на граждански договор със сътрудник към ОИК – Кюстендил

№ 167 / 24.10.2019

ОТНОСНО : Регистриране на застъпници на Местна коалиция Глас народен /ПП МИР, Християндемократическа партия на България, ПП Глас народен/за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 166 / 24.10.2019

ОТНОСНО : Регистриране на застъпници на ПП Възраждане за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 165 / 24.10.2019

ОТНОСНО : Поправка на техническа грешка в Решение № 153/18.10.2019 г. на ОИК – Кюстендил

№ 164 / 24.10.2019

ОТНОСНО : Промяна в съставите на членовете от КП „Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО” и ПП ДПС в избирателни секции на територията на община Кюстендил при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г. , както и допуска поправка на техническа грешка в изписването на бащиното име на член на СИК № 102900074, като вместо „Красимир Иванов Костадинов” да се чете „Красимир Ивов Костадинов”

№ 163 / 24.10.2019

ОТНОСНО : Постъпил списък с предложени имена и единен граждански номер, номер и дата на пълномощно на лицата упълномощени да представляват независимия кандидат за кмет на община Кюстендил на Здравко Милев

№ 162 / 22.10.2019

ОТНОСНО : Определяне на списъци на ПСИК на територията на община Кюстендил

№ 161 / 22.10.2019

ОТНОСНО : Промяна в съставите на членовете от КП „БСП за България” в избирателни секции на територията на община Кюстендил при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 160 / 21.10.2019

ОТНОСНО : Оперативен план за определяне на функциите на членовете на Общинска избирателна комисия - Кюстендил в изборния ден на 27 октомври 2019 г. за произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 година

№ 159 / 21.10.2019

ОТНОСНО : Определяне на представители на Общинска избирателна комисия – Кюстендил за предаване на секционните протоколи на ЦИК

№ 158 / 21.10.2019

ОТНОСНО : Регистриране на застъпници на независимия кандидат за кмет на община Кюстендил – Здравко Милев, издигнат от инициативен комитет за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 157 / 21.10.2019

ОТНОСНО : Допълване и промяна в съставите на членовете от ПП ДПС, КП „Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО” и ПП ВОЛЯ в избирателни секции на територията на община Кюстендил при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 156 / 18.10.2019

ОТНОСНО : Одобряване на проект на материали за секционните избирателни комисии при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 155 / 18.10.2019

ОТНОСНО : Разпределение на членовете на Общинска избирателна комисия – Кюстендил за отговорници на определен брой секции на територията на община Кюстендил в деня преди изборите и в изборния ден, както и определяне на съответните им задължения

Календар

Решения

  • № 234 / 20.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№304/18.11.2019 г. в 16:50 часа от председателя на Общински съвет – Кюстендил – Михаела Ясенова Крумова, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се второ заседание на Общински съвет – Кюстендил на 18.11.2019 г. са положили клетва - 5 общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) , като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), а именно: Радослав Димитров Джонев, ЕГН **** под № 22 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Бойко Костадинов Соколовски, ЕГН **** под № 28 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • № 233 / 08.11.2019

    относно: Постъпили заявления от Георги Емилов Бакалски, Адела Руменова Димитрова и Димитрина Георгиева Христова за прекратяване на правомощията им като общински съветници в Общински съвет – Кюстендил, избрани с кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.

  • № 232 / 07.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№297/07.11.2019 г. в 14:12 часа от председателстващ първото заседание на Общински съвет – Кюстендил – Невенка Асенова Панчева, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се първо заседание на Общински съвет – Кюстендил на 07.11.2019 г. са положили клетва 29 общински съветници от избраните 37 общински съветници, като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) - Бойко Недялков Недялков, ЕГН ****, под № 8 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Ясен Георгиев Ангелов, ЕГН **** под № 9 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Борислава Христова Иванова, ЕГН **** под № 13 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Валери Томов Янев, ЕГН **** под № 14 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Юлияна Димитрова Божилова, ЕГН **** под № 15 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Ангел Борисов Ангелов, ЕГН ****, под № 18 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ).

всички решения