Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет | № на удостоверение |
---|---|
ЕЛИЗАБЕТ РУМЕНОВА ГРИГОРОВА | 1/26.10.2019 |
ВЕРГИНИЯ ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА | 2/26.10.2019 |
РОЗА ХРИСТОВА ЯНЕВА | 3/26.10.2019 |
ВЕНЕТА СИМЕОНОВА СВИЛЕНОВА | 4/26.10.2019 |
ДИМИТЪР ЛЮБЕНОВ КОРИЯРСКИ | 5/26.10.2019 |
ВАЛЕРИ ЖЕКОВ ВЕЛИНОВ | 6/26.10.2019 |
МАРГАРИТА ПЕТРОВА ХРИСТОВА | 7/26.10.2019 |
МАРИАНА ПЕТРОВА ТОДОРОВА | 8/26.10.2019 |
ДАНИЕЛА СТОЙНЕВА СИМОНСКА | 9/26.10.2019 |
БОРИС СИМЕОНОВ ВАНГЕЛОВ | 10/26.10.2019 |
БИЛЯНА ВАСИЛЕВА СЛАВКОВА | 11/26.10.2019 |
ГЕОРГИ ДИМИТРОВ СЛАВОВ | 12/26.10.2019 |
ВИОЛИНА БОГОМИЛОВА ЗАРЕВА | 13/26.10.2019 |
ЕМИЛИЯ АСЕНОВА НИКОЛОВА | 14/26.10.2019 |
БОЙКА СТОЙНЕВА КИРИЛОВА | 15/26.10.2019 |
РОСИЦА БОРИСОВА НЕНКОВА | 16/26.10.2019 |
МАРГАРИТА КОСТОВА ЧУКИНА | 17/26.10.2019 |
РУМЯНКА СИМЕОНОВА ЧАВДАРСКА-НИКОЛОВА | 18/26.10.2019 |
НЕЛИ ВЛАДИМИРОВА МИНКОВСКА | 19/26.10.2019 |
ДИМИТЪР БЛАГОЕВ ВЕЛИНОВ | 20/26.10.2019 |
ЕМИЛ БОЖИДАРОВ СТОИЧКОВ | 21/26.10.2019 |
ХРИСТИНА ПАНТАЛЕЕВА СТОЙНЕВА | 22/26.10.2019 |
АННА ГЕОРГИЕВА ВАСИЛЕВА | 23/26.10.2019 |
КАЛИНКА БОРИСЛАВОВА ДАВИДКОВА | 24/26.10.2019 |
ЗЛАТКА АРСОВА СТОЯНОВА | 25/26.10.2019 |
СТЕФАНКА СТОЯНОВА ТОДОРОВА-ЛЮБЕНОВА | 26/26.10.2019 |
ГЕОРГИ СТРАХИЛОВ РАКОВСКИ | 27/26.10.2019 |
РАДОСТИНА ЙОРДАНОВА ШОПСКА | 28/26.10.2019 |
КРАСИМИРА СТОЙЧОВА ПОЛЯЧКА | 29/26.10.2019 |
РОСЕН ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ | 30/26.10.2019 |
ВАСИЛКА АЛЕКСАНДРОВА АПОСТОЛОВА | 31/26.10.2019 |
ИВАН ДИМИТРОВ КАЙМАКАНСКИ | 32/26.10.2019 |
ЕВГЕНИЯ ЛЮБЧЕВА АЛЬОШЕВА | 33/26.10.2019 |
СОНЯ ЙОРДАНОВА СТОИЧКОВА | 34/26.10.2019 |
ЛЮБКА ТОДОРОВА СПАСОВА | 35/26.10.2019 |
ЕЛВИРА ВАСИЛЕВА ДИМИТРОВА | 36/26.10.2019 |
ДОЧКА ВАСИЛЕВА РИЗОВА | 37/26.10.2019 |
СИМЕОН АТАНАСОВ СРЪНДАЧКИ | 38/26.10.2019 |
МАГДАЛЕНА ДИМИТРОВА ВЪТОВА | 39/26.10.2019 |
ЦВЕТЕЛИНА ГЕОРГИЕВА КОЛЕВА | 40/26.10.2019 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Постъпило писмо с вх.№ 37-00-56/24.10.2022 г. от председателя на Общински съвет – Кюстендил – г-н Иван Андонов до ОИК Кюстендил от същата дата, с което моли за предсрочно прекратяване пълномощията на Анелия Знаменова Любенова - Мандалска, като общински съветник в ОБС-Кюстендил, избран от листата на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), поради настъпили обстоятелства предвидени в чл. 30, ал. 4, т. 13 от ЗМСМА, а именно при смърт на общински съветник в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.
относно: Постъпило писмо с вх.№ 61-00-85/18.04.2022 г. от председателя на Общински съвет - Кюстендил - г-н Иван Андонов до ОИК Кюстендил от същата дата, с което моли за предсрочно прекратяване пълномощията на Петър Николов Петров, като общински съветник в ОБС-Кюстендил, избран от листата на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), поради настъпили обстоятелства предвидени в чл. 30, ал. 4, т. 13 от ЗМСМА, а именно при смърт на общински съветник в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.
относно: Постъпило писмо с вх.№ 93-00-971/ 28.01.2022 г. от председателя на Общински съвет – Кюстендил – г-н Иван Андонов, с което препраща уведомление за предсрочно прекратяване пълномощията на Любомир Венциславов Терзийски, като общински съветник в ОБС-Кюстендил, избран от листата на Партия на ЗЕЛЕНИТЕ в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.