Общинска избирателна комисия Кюстендил


РЕШЕНИЕ
№ 216
Кюстендил, 29.10.2019

ОТНОСНО: Обявяване на избраните общински съветници в община Кюстендил

Общинска избирателна комисия – Кюстендил на основание чл.87, ал.1, т.1 , т.26, във връзка чл.453 и чл. 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

       РЕШИ:

 І. Общинската избирателна квота е 471 гласове.

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: НЯМА

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите,коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота: 37

ІV. Мандатите за общински съветници  по т.ІІІ се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

Кандидатите отпадат от кандидатските листи на партиите, понеже са избрани за кметове:

Стоян Симеонов Ръждавички

Венера Георгиева Илиева

Петър Георгиев Паунов

 Номер бюлетината

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

Брой мандати

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

5

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

9

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

19

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

2

70

Местна коалиция Глас народен /ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен/

2

  1. Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

№ в бюлетината

Наименование на партията,коалицията или местната коалиция

№ в подреждането

Собствено,бащино и фамилно име на кандидатите в листата

№ на списък

Брой предпочитания

4

ПП АТАКА

1

Йоана Красимирова Иванова

А

127

4

ПП АТАКА

2

Йорданка Иванова Николчова

Б

10

4

ПП АТАКА

3

Георги Андонов Спасов

Б

4

4

ПП АТАКА

4

Искра Ангелова Георгиева

Б

2

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

1

Юрий Методиев Хранов

А

172

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

2

Аспарух Силвиев Стефанов

А

76

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

3

Анита Каменова Пешева-Пенева

А

75

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

4

Десислава Василева Борисова

А

50

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

5

Зорница Богданова Стойчева

Б

14

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

6

Силвия Атанасова Любенова

Б

20

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

7

Камелия Иванова Генчева

Б

27

26

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

1

Любен  Асенов Тасков

А

82

26

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

2

Йордан Георгиев Стайков

А

42

26

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

3

Гроздан Асенов Грозданов

А

26

27

коалиция Ние, Гражданите

1

Иво Крумов Кръстев

А

105

27

коалиция Ние, Гражданите

2

Светозар Крумов Бачовски

Б

7

30

ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

1

Любомир Иванов Стойков

А

99

30

ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

2

Вергиния Веселинова Василева-Згуровска

А

22

30

ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

3

Рая Любомирова Василиева

А

15

30

ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

4

Венера Георгиева Илиева

Б

8

30

ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

5

Станислав Иванов Харалампиев

Б

3

30

ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

6

Любка Иванова Пандурска

Б

3

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

1

Огнян Огнянов Атанасов

А

623

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

2

Димитър Евстатиев Велинов

А

258

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

3

Андрей Иванов Димитров

А

163

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

4

Любомир Венцеславов Терзийски

А

138

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

5

Константин Димов Дингозов

Б

122

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

6

Станислав Кирилов Андонов

Б

52

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

7

Камелия Милчова Гребенарова

Б

106

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

8

Камелия Младенова Анева-Андонова

Б

36

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

9

Станислав Пламенов Матуски

Б

25

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

10

Милена Петкова Стоименова

Б

39

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

11

Цветелина Руменова Василева

Б

37

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

12

Вероника Ангелова Алипасалис-Табачка

Б

13

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

13

Румен Тончев Миланов

Б

51

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

14

Божидар Добринов Кадийски

Б

41

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

15

Светослав Кирилов Дамянов

Б

47

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

16

Мирела Росенова Христова

Б

50

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

Ива Петрова Накова

А

243

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

2

Ясен Петров Стойнев

А

45

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

3

Драгомир Димитров Максимов

А

35

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

4

Кирил Боянов Велинов

Б

1

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

5

Милена Кирилова Иванова

Б

4

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

6

Кирил Стоянов Горов

Б

24

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

7

Мирослава Бисерова Славчова

Б

6

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

8

Павел Василев Стойнев

Б

0

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

9

Йордан Сергиев Маноилов

Б

2

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

10

Йордан Атанасов Георгиев

Б

3

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

11

Благородка Василева Стоичкова

Б

4

51

ВОЛЯ

1

Поля Василева Велинова

А

227

51

ВОЛЯ

2

Павел Софрониев Георгиев

А

35

51

ВОЛЯ

3

Емил Добрев Динев

А

33

51

ВОЛЯ

4

Методи Ивов Чивийски

А

33

51

ВОЛЯ

5

Красимир Пенев Митов

Б

6

51

ВОЛЯ

6

Галина Стоянова Груева

Б

6

51

ВОЛЯ

7

Любомир Василев Иванов

Б

3

51

ВОЛЯ

8

Антонио Ангелов Николов

Б

3

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Росен Раденков Димитров

А

1472

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

2

Невенка Асенова Панчева

А

271

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

3

Атанас Любомиров Гергинов

Б

116

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

4

Лилия Георгиева Чингарска-Димитрова

Б

241

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

5

Йордан Каменов Тодоров

Б

119

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

6

Лилия Живкова Евтимова-Алексиева

Б

241

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

7

Бойко Любомиров Клечков

Б

148

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

8

Елена Кирилова Йовева Димитрова

Б

55

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

9

Христо Сашов Цуцумански

Б

73

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

10

Асен Младенов Иванов

Б

85

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

11

Димитър Иванов Соколов

Б

40

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

12

Даниел Владимиров Испорски

Б

89

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

13

Десислава Георгиева Разсолкова

Б

64

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

14

Йордан Николов Костадинов

Б

71

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

15

Тошо Иванов Мухтанов

Б

33

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

16

Севделин Първанов Атанасов

Б

83

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

17

Григор Димитров Велинов

Б

15

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

18

Милена Огнянова Митева

Б

36

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

19

Ганка Чанева Ангелова

Б

9

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

20

Биляна Кирилова Попова-Димитрова

Б

34

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

21

Страхил Христов Данчев

Б

56

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

22

Георги Кирилов Иванчов

Б

98

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

23

Серги Дамянов Цонев

Б

20

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

24

Снежана Иванова Арсова

Б

12

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

25

Стоян Симеонов Ръждавички

Б

22

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

26

Соня Георгиева Павлова

Б

18

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

27

Добромир Руменов Димитров

Б

10

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

28

Даринка Здравчова Маринова

Б

12

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

29

Василка Цветанова Кръстева

Б

12

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

30

Рени Борисова Мирчева

Б

20

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

31

Венера Александрова Тасева

Б

30

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

32

Огнян Любенов Пешев

Б

18

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

33

Таня Георгиева Кирилова

Б

41

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

34

Стоян Тимев Манов

Б

22

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

35

Марио Иванов Янев

Б

15

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

36

Валентина Страхилова Кирилова

Б

29

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

37

Марио Костадинов Георгиев

Б

19

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

Надка Иванова Вучкова

А

143

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

2

Андрей Петров Велинов

А

14

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

3

Алексей Викторов Ершов

Б

12

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

4

Иван Александров Нещамски

Б

2

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

5

Валентина Маноилчова Иванова-Димитрова

Б

5

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

6

Асен Георгиев Анев

Б

2

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

1

Михаела Ясенова Крумова

Б

212

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

2

Иван Манолов Андонов

Б

378

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

3

Красимир Любомиров Петров

Б

193

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

4

Георги Петков Петров

Б

476

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

5

Спиридон Драганов Лещански

Б

144

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

6

Анелия Знаменова Любенова-Мандалска

Б

142

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

7

Мая Боянова Станойкова-Илиева

Б

149

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

8

Бойко Недялков Недялков

Б

55

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

9

Ясен Георгиев Ангелов

Б

105

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

10

Асен Иванов Динчев

Б

221

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

11

Румен Кирилов Гогов

Б

165

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

12

Георги Йорданов Джоглев

Б

131

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

13

Борислава Христова Иванова

Б

108

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

14

Валери Томов Янев

Б

112

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

15

Юлияна Димитрова Божилова

Б

79

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

16

Чавдар Тончев Ненов

Б

137

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

17

Иван Денчев Коларов

Б

149

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

18

Ангел Борисов Ангелов

Б

59

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

19

Радостина Йорданова Васева

Б

66

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

20

Димитрина Георгиева Христова

Б

60

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

21

Адела Руменова Димитрова

Б

101

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

22

Радослав Димитров Джонев

Б

101

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

23

Георги Емилов Бакалски

Б

78

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

24

Маргарита Исталиянова Вангелова

Б

113

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

25

Владислав Руменов Паунов

Б

148

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

26

Реонита Иванова Йорданова

Б

147

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

27

Валери Миланов Йовев

Б

331

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

28

Бойко Костадинов Соколовски

Б

68

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

29

Росен Асенов Димитров

Б

173

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

30

Йордан Иванов Ангелков

Б

258

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

31

Йордан Георгиев Петров

Б

147

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

32

Петър Николов Петров

Б

94

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

33

Петя Иванова Христова

Б

83

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

34

Милен Благовестов Порожанов

Б

40

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

35

Луиза Огнянова Базовичка

Б

84

67

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

36

Камелия Уралова Асенова

Б

116

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

1

Младен Стоянов Ризов

А

308

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

2

Владислав Димитров Харалампиев

Б

30

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

3

Йордан Захариев Чипев

Б

32

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

4

Валери Здравков Йовчев

Б

20

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

5

Иван Порфиров Мишков

Б

49

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

6

Симеон Антонов Георгиев

Б

20

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

7

Александрина Александрова Кирилова

Б

12

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

8

Георги Асенов Георгиев

Б

14

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

9

Виктор Василев Гаминчев

Б

27

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

10

Гълъбина Илиева Томова

Б

15

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

11

Георги Евгениев Лумбев

Б

11

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

12

Христина Димитрова Васева

Б

7

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

13

Станислав Павлов Стоянов

Б

13

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

14

Таня Христова Стефанова

Б

5

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

15

Георги Василев Цоцумански

Б

19

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

16

Виолина Руменова Димитрова

Б

14

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

17

Владислав Здравков Йорданов

Б

8

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

18

Гергана Иванова Сергеева

Б

7

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

19

Димитър Емилов Димитров

Б

8

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

20

Сузи Стоянова Илиева

Б

1

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

21

Васил Кирилов Тодоров

Б

23

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

22

Тонче Младенов Карамфилов

Б

8

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

23

Радослав Василев Алексов

Б

7

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

24

Валери Димитров Костадинов

Б

2

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

25

Антон Митков Димитров

Б

4

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

26

Венцислав Евгениев Крумов

Б

6

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

27

Александър Красимиров Бараклийски

Б

7

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

28

Иво Димитров Еремийски

Б

4

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

29

Иван Богомилов Димитров

Б

2

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

30

Мадлена Димитрова Тренева

Б

0

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

31

Любомир Ананиев Христов

Б

11

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

32

Ивайло Николов Войнски

Б

8

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

33

Красимира Йорданова Александрова

Б

2

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

34

Зоя-Мария Александрова Хойсова

Б

0

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

35

Елена Валериева Гонева

Б

5

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

36

Даниел Росенов Владимиров

Б

5

68

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

37

Кръстинка Никифорова Ризова

Б

7

69

Местна коалиция НДСВ

1

Емил Венев Атанасов

А

183

69

Местна коалиция НДСВ

2

Камелия Кънчова Петрова-Андонова

Б

17

69

Местна коалиция НДСВ

3

Любомир Иванов Васев

Б

9

69

Местна коалиция НДСВ

4

Даниела Василева Георгиева

Б

9

69

Местна коалиция НДСВ

5

Таня Христова Миразчийска

Б

6

69

Местна коалиция НДСВ

6

Кирил Руменов Ковачев

Б

5

69

Местна коалиция НДСВ

7

Цецка Стоянова Плачкова

Б

11

69

Местна коалиция НДСВ

8

Андрей Емилов Благоев

Б

6

69

Местна коалиция НДСВ

9

Тошко Атанасов Йосифов

Б

7

69

Местна коалиция НДСВ

10

Ивац Николаев Марков

Б

3

69

Местна коалиция НДСВ

11

Емела Екремова Ибраимова

Б

4

69

Местна коалиция НДСВ

12

Митко Алексов Долински

Б

0

69

Местна коалиция НДСВ

13

Александър Аврамов Самоковлийски

Б

7

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

1

Кирил Йорданов Станчев

А

651

70

Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

2

Камелия Пламенова Борисова

А

85

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

3

Ралица Димитрова Николова

А

79

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

4

Иван Николов Гавазки

Б

56

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

5

Йордан Георгиев Лазаров

Б

18

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

6

Симеон Георгиев Стоименов-Смирнов

Б

17

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

7

Камелия Стефанова Атанасова

Б

27

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

8

Милен Божичков Любомиров

Б

8

70

 Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

9

Николай Емилов Джонев

Б

9

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

№ по ред

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

1

Ангел Борисов Ангелов

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

2

Андрей Иванов Димитров

партия на Зелените

3

Анелия Знаменова Любенова-Мандалска

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

4

Асен  Иванов Динчев

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

5

Атанас Любомиров Гергинов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

6

Бойко Любомиров Клечков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

7

Бойко Недялков Недялков

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

8

Борислава Христова Иванова

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

9

Валери Томов Янев

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

10

Владислав Димитров Харалампиев

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

11

Георги Йорданов Джоглев

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

12

Георги Петков Петров

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

13

Димитър Евстатиев Велинов

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

14

Елена Кирилова Йовева Димитрова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

15

Иван Денчев Коларов

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

16

Иван Манолов Андонов

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

17

Йордан Каменов Тодоров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

18

Камелия Пламенова Борисова

Местна  коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

19

Кирил Йорданов Станчев

Местна  коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)

20

Константин Димов Дингозов

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

21

Красимир Любомиров Петров

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

22

Лилия Георгиева Чингарска-Димитрова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

23

Лилия Живкова Евтимова-Алексиева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

24

Любомир Венцеславов Терзийски

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

25

Мая Боянова Станойкова-Илиева

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

26

Михаела Ясенова Крумова

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

27

Младен Стоянов Ризов

Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

28

Невенка Асенова Панчева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

29

Огнян Огнянов Атанасов

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

30

Радостина Йорданова Васева

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

31

Росен Раденков Димитров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

32

Румен Кирилов Гогов

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

33

Спиридон Драганов Лещански

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

34

Христо Сашов Цуцумански

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

35

Чавдар Тончев Ненов

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

36

Юлияна Димитрова Божилова

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

37

Ясен Георгиев Ангелов

Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

Решението подлежи на обжалване пред съответния административен съд на основание чл.459,ал.1 от ИК. 

 

Председател: Венцеслав Благоев Механджийски

Секретар: Тодорка Петкова Илиева-Скрипкина

* Публикувано на 29.10.2019 в 17:47 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 234 / 20.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№304/18.11.2019 г. в 16:50 часа от председателя на Общински съвет – Кюстендил – Михаела Ясенова Крумова, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се второ заседание на Общински съвет – Кюстендил на 18.11.2019 г. са положили клетва - 5 общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) , като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), а именно: Радослав Димитров Джонев, ЕГН **** под № 22 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Бойко Костадинов Соколовски, ЕГН **** под № 28 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • № 233 / 08.11.2019

    относно: Постъпили заявления от Георги Емилов Бакалски, Адела Руменова Димитрова и Димитрина Георгиева Христова за прекратяване на правомощията им като общински съветници в Общински съвет – Кюстендил, избрани с кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.

  • № 232 / 07.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№297/07.11.2019 г. в 14:12 часа от председателстващ първото заседание на Общински съвет – Кюстендил – Невенка Асенова Панчева, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се първо заседание на Общински съвет – Кюстендил на 07.11.2019 г. са положили клетва 29 общински съветници от избраните 37 общински съветници, като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) - Бойко Недялков Недялков, ЕГН ****, под № 8 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Ясен Георгиев Ангелов, ЕГН **** под № 9 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Борислава Христова Иванова, ЕГН **** под № 13 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Валери Томов Янев, ЕГН **** под № 14 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Юлияна Димитрова Божилова, ЕГН **** под № 15 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Ангел Борисов Ангелов, ЕГН ****, под № 18 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ).

всички решения