Общински съвет

  • 4. ПП АТАКА
    • 101. Йоана Красимирова Иванова
    • 102. Йорданка Иванова Николчова
    • 103. Георги Андонов Спасов
    • 104. Искра Ангелова Георгиева
  • 14. Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • 101. Юрий Методиев Хранов
    • 102. Аспарух Силвиев Стефанов
    • 103. Анита Каменова Пешева-Пенева
    • 104. Зорница Богданова Стойчева
    • 105. Силвия Атанасова Любенова
    • 106. Десислава Василева Борисова
    • 107. Камелия Иванова Генчева
  • 26. коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
    • 101. Любен Асенов Тасков
    • 102. Йордан Георгиев Стайков
    • 103. Гроздан Асенов Грозданов
  • 27. коалиция Ние, Гражданите
    • 101. ИВО КРУМОВ КРЪСТЕВ
    • 102. СВЕТОЗАР КРУМОВ БАЧОВСКИ
  • 30. ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
    • 101. Любомир Иванов Стойков
    • 102. Вергиния Веселинова Василева-Згуровска
    • 103. Рая Любомирова Василиева
    • 104. Венера Георгиева Илиева
    • 105. Станислав Иванов Харалампиев
    • 106. Любка Иванова Пандурска
  • 42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 101. Огнян Огнянов Атанасов
    • 102. Димитър Евстатиев Велинов
    • 103. Любомир Венцеславов Терзийски
    • 104. Константин Димов Дингозов
    • 105. Станислав Кирилов Андонов
    • 106. Камелия Милчова Гребенарова
    • 107. Камелия Младенова Анева-Андонова
    • 108. Станислав Пламенов Матуски
    • 109. Андрей Иванов Димитров
    • 110. Милена Петкова Стоименова
    • 111. Цветелина Руменова Василева
    • 112. Вероника Ангелова Алипасалис-Табачка
    • 113. Румен Тончев Миланов
    • 114. Божидар Добринов Кадийски
    • 115. Светослав Кирилов Дамянов
    • 116. Мирела Росенова Христова
  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Ива Петрова Накова
    • 102. Заличен
    • 103. Драгомир Димитров Максимов
    • 104. Ясен Петров Стойнев
    • 105. Кирил Боянов Велинов
    • 106. Милена Кирилова Иванова
    • 107. Кирил Стоянов Горов
    • 108. Мирослава Бисерова Славчова
    • 109. Павел Василев Стойнев
    • 110. Йордан Сергиев Маноилов
    • 111. Йордан Атанасов Георгиев
    • 112. Благородка Василева Стоичкова
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Поля Василева Велинова
    • 102. Павел Софрониев Георгиев
    • 103. Емил Добрев Динев
    • 104. Красимир Пенев Митов
    • 105. Галина Стоянова Груева
    • 106. Методи Ивов Чивийски
    • 107. Любомир Василев Иванов
    • 108. Антонио Ангелов Николов
  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Росен Раденков Димитров
    • 102. Атанас Любомиров Гергинов
    • 103. Лилия Георгиева Чингарска-Димитрова
    • 104. Йордан Каменов Тодоров
    • 105. Невенка Асенова Панчева
    • 106. Лилия Живкова Евтимова-Алексиева
    • 107. Бойко Любомиров Клечков
    • 108. Елена Кирилова Йовева Димитрова
    • 109. Христо Сашов Цуцумански
    • 110. Асен Младенов Иванов
    • 111. Димитър Иванов Соколов
    • 112. Даниел Владимиров Испорски
    • 113. Десислава Георгиева Разсолкова
    • 114. Йордан Николов Костадинов
    • 115. Тошо Иванов Мухтанов
    • 116. Севделин Първанов Атанасов
    • 117. Григор Димитров Велинов
    • 118. Милена Огнянова Митева
    • 119. Ганка Чанева Ангелова
    • 120. Биляна Кирилова Попова-Димитрова
    • 121. Страхил Христов Данчев
    • 122. Георги Кирилов Иванчов
    • 123. Серги Дамянов Цонев
    • 124. Снежана Иванова Арсова
    • 125. Стоян Симеонов Ръждавички
    • 126. Соня Георгиева Павлова
    • 127. Добромир Руменов Димитров
    • 128. Даринка Здравчова Маринова
    • 129. Василка Цветанова Кръстева
    • 130. Рени Борисова Мирчева
    • 131. Венера Александрова Тасева
    • 132. Огнян Любенов Пешев
    • 133. Таня Георгиева Кирилова
    • 134. Стоян Тимев Манов
    • 135. Марио Иванов Янев
    • 136. Валентина Страхилова Кирилова
    • 137. Марио Костадинов Георгиев
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Надка Иванова Вучкова
    • 102. Андрей Петров Велинов
    • 103. Алексей Викторов Ершов
    • 104. Иван Александров Нещамски
    • 105. Валентина Маноилчова Иванова-Димитрова
    • 106. Асен Георгиев Анев
  • 67. Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)
    • 101. Петър Георгиев Паунов
    • 102. Михаела Ясенова Крумова
    • 103. Иван Манолов Андонов
    • 104. Красимир Любомиров Петров
    • 105. Георги Петков Петров
    • 106. Спиридон Драганов Лещански
    • 107. Анелия Знаменова Любенова-Мандалска
    • 108. Мая Боянова Станойкова-Илиева
    • 109. Бойко Недялков Недялков
    • 110. Ясен Георгиев Ангелов
    • 111. Асен Иванов Динчев
    • 112. Румен Кирилов Гогов
    • 113. Георги Йорданов Джоглев
    • 114. Борислава Христова Иванова
    • 115. Валери Томов Янев
    • 116. Юлияна Димитрова Божилова
    • 117. Чавдар Тончев Ненов
    • 118. Иван Денчев Коларов
    • 119. Ангел Борисов Ангелов
    • 120. Радостина Йорданова Васева
    • 121. Димитрина Георгиева Христова
    • 122. Адела Руменова Димитрова
    • 123. Радослав Димитров Джонев
    • 124. Георги Емилов Бакалски
    • 125. Маргарита Исталиянова Вангелова
    • 126. Владислав Руменов Паунов
    • 127. Реонита Иванова Йорданова
    • 128. Валери Миланов Йовев
    • 129. Бойко Костадинов Соколовски
    • 130. Росен Асенов Димитров
    • 131. Йордан Иванов Ангелков
    • 132. Йордан Георгиев Петров
    • 133. Петър Николов Петров
    • 134. Петя Иванова Христова
    • 135. Милен Благовестов Порожанов
    • 136. Луиза Огнянова Базовичка
    • 137. Камелия Уралова Асенова
  • 68. Местна коалиция ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА
    • 101. Младен Стоянов Ризов
    • 102. Владислав Димитров Харалампиев
    • 103. Йордан Захариев Чипев
    • 104. Валери Здравков Йовчев
    • 105. Иван Порфиров Мишков
    • 106. Симеон Антонов Георгиев
    • 107. Александрина Александрова Кирилова
    • 108. Георги Асенов Георгиев
    • 109. Виктор Василев Гаминчев
    • 110. Гълъбина Илиева Томова
    • 111. Георги Евгениев Лумбев
    • 112. Христина Димитрова Васева
    • 113. Станислав Павлов Стоянов
    • 114. Таня Христова Стефанова
    • 115. Георги Василев Цоцумански
    • 116. Виолина Руменова Димитрова
    • 117. Владислав Здравков Йорданов
    • 118. Гергана Иванова Сергеева
    • 119. Димитър Емилов Димитров
    • 120. Сузи Стоянова Илиева
    • 121. Васил Кирилов Тодоров
    • 122. Тонче Младенов Карамфилов
    • 123. Радослав Василев Алексов
    • 124. Валери Димитров Костадинов
    • 125. Антон Митков Димитров
    • 126. Венцислав Евгениев Крумов
    • 127. Александър Красимиров Бараклийски
    • 128. Иво Димитров Еремийски
    • 129. Иван Богомилов Димитров
    • 130. Мадлена Димитрова Тренева
    • 131. Любомир Ананиев Христов
    • 132. Ивайло Николов Войнски
    • 133. Красимира Йорданова Александрова
    • 134. Зоя-Мария Александрова Хойсова
    • 135. Елена Валериева Гонева
    • 136. Даниел Росенов Владимиров
    • 137. Кръстинка Никифорова Ризова
  • 69. Местна коалиция НДСВ
    • 101. Емил Венев Атанасов
    • 102. КАМЕЛИЯ КЪНЧОВА ПЕТРОВА-АНДОНОВА
    • 103. Любомир Иванов Васев
    • 104. Даниела Василева Георгиева
    • 105. Таня Христова Миразчийска
    • 106. Кирил Руменов Ковачев
    • 107. Цецка Стоянова Плачкова
    • 108. Андрей Емилов Благоев
    • 109. Тошко Атанасов Йосифов
    • 110. Ивац Николаев Марков
    • 111. Емела Екремова Ибраимова
    • 112. Митко Алексов Долински
    • 113. Александър Аврамов Самоковлийски
  • 70. Местна коалиция Глас народен (ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен)
    • 101. Кирил Йорданов Станчев
    • 102. Ралица Димитрова Николова
    • 103. Иван Николов Гавазки
    • 104. Камелия Пламенова Борисова
    • 105. Йордан Георгиев Лазаров
    • 106. Симеон Георгиев Стоименов-Смирнов
    • 107. Камелия Стефанова Атанасова
    • 108. Милен Божичков Любомиров
    • 109. Николай Емилов Джонев
  • 71. Независим кандидат Слави Петров Кашкин
    • 101. Слави Петров Кашкин

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 234 / 20.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№304/18.11.2019 г. в 16:50 часа от председателя на Общински съвет – Кюстендил – Михаела Ясенова Крумова, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се второ заседание на Общински съвет – Кюстендил на 18.11.2019 г. са положили клетва - 5 общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) , като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), а именно: Радослав Димитров Джонев, ЕГН **** под № 22 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Бойко Костадинов Соколовски, ЕГН **** под № 28 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ)

  • № 233 / 08.11.2019

    относно: Постъпили заявления от Георги Емилов Бакалски, Адела Руменова Димитрова и Димитрина Георгиева Христова за прекратяване на правомощията им като общински съветници в Общински съвет – Кюстендил, избрани с кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) в произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 год.

  • № 232 / 07.11.2019

    относно: Постъпило уведомление с вх.№297/07.11.2019 г. в 14:12 часа от председателстващ първото заседание на Общински съвет – Кюстендил – Невенка Асенова Панчева, с което уведомява Общинска избирателна комисия – Кюстендил, че на провелото се първо заседание на Общински съвет – Кюстендил на 07.11.2019 г. са положили клетва 29 общински съветници от избраните 37 общински съветници, като не са присъствали и положили клетва избраните общински съветници от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) - Бойко Недялков Недялков, ЕГН ****, под № 8 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Ясен Георгиев Ангелов, ЕГН **** под № 9 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Борислава Христова Иванова, ЕГН **** под № 13 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Валери Томов Янев, ЕГН **** под № 14 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ), Юлияна Димитрова Божилова, ЕГН **** под № 15 в кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) и Ангел Борисов Ангелов, ЕГН ****, под № 18 в кандидатската листа Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ).

всички решения